המרכז לסיינטולוגיה ישראל - קורסים בנושא: בטחון ושגשוג כלכלי

                                 


                                        יעדי סיינטולוגיה: 
“תרבות ללא אי-שפיות, ללא פושעים וללא מלחמה, שבה בעלי היכולת יכולים לשגשג ולאנשים הגונים יכולות להיות זכויות,
                                        ושבה האדם חופשי לצמוח לעבר פסגות גבוהות יותר. אלו הם יעדי הסיינטולוגיה.” - ל. רון האברד | מייסד סיינטולוגיה

סיינטולוגיה
סמינר יעילות אישית  |  פעילויות בשנת 2018  |  

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
כלים של סיינטולוגיה להתגברות על לחץ פיננסי 

האם ישנה דרך לעבור ממתח להצלחה?
אתה יכול לקחת שליטה!

"הצעד הראשון של טיפול בדבר כלשהו הוא להשיג יכולת לעמוד מולו פנים אל פנים". ל. רון האברד

האם אתה סובל מייסורים בחיים הנגרמים מלחץ ומתח שנובעים ממצבי חירום כלכליים? אם אתה מוצא את עצמך לבסוף עם תשומת לב על "פיננסים" במקום על לחיות את החיים שלך במלואם, הקורס הזה ישים אותך על הדרך להישרדות ואושר.

קורס 'כלים של סיינטולוגיה להתגברות על לחץ פיננסי' מלמד אותך איך לקחת שליטה ואיך לטפל בצורה יעילה במשבר פיננסי, קטן או גדול לכאורה. הוא גם נותן לך את הכלים למנוע משבר מלכתחילה. היסודות, הנלקחים מהתנסות בארגונים, עוסקים בפיננסים לכל עסק מכל גודל וניתן ליישמם לגבי כלכלה אישית כך שאתה יכול לשחרר את תשומת הלב שלך לדברים הכי חשובים בחיים.

בקורס זה אתה תלמד:

• איך להתמודד עם מצבי חירום פיננסיים מבלי להפוך לחלק מהבלבול.

• הפעולות המדויקות כדי ליישר בלגן פיננסי והנוהל לטפל בנושים לוחצים.

• המפתח לשגשוג פיננסי עבור כל אדם, עסק, ארגון או תאגיד – גדול או קטן.

כאשר אתה יודע ומבין את היסודות והעקרונות הבסיסיים של ניהול פיננסי, אתה יכול לשלוט בשגשוג האישי שלך וליצור אווירה פיננסית חופשייה מלחצים. תוכל להצליח באמת.
 
סיפורי הצלחה מהקורס:

"זה קורס נהדר. המאמרים קלעו בול והועילו למצב הנוכחי שלי. למעשה נכנסתי לייאוש והקורס הזה הביא אותה למצב שבו רציתי ויכולתי לטפל בזה." ס.ז.

"ישנם פתרונות אמיתיים למתח שלי. אני יכול לעשות את זה! אני כבר עושה את זה! קראתי כל כך הרבה ספרים וחלקים של ספרים על פיננסים ותמיד הרגשתי המום לגמרי ולא ידעתי איפה להתחיל. עד סוף הקורס הזה הרגשתי הרבה יותר בשליטה. קורס 'כלים של סיינטולוגיה להתגברות על לחץ פיננסי' הוא פשוט ומעשי. נכנסתי ישר לפעולה והרגשתי הרבה יותר טוב." מ.ב.

"הכלים שניתנים בקורס מאוד קלים להבנה ואני מאוד נרגש ליישם אותם. אני חושב שעימות של פיננסים הוא בעיה שיש כמעט לכל אחד והקורס הזה בהחלט עושה את העימות של לחץ לקל יותר." ס.מ.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
כלים של סיינטולוגיה לביטחון פיננסי

מהו המפתח לביטחון שלך?
פתח את הדלתות להצלחה במשחק החיים

"כסף הוא מצרך. הוא פועל על פי מציאות מסוימת". ל. רון האברד

ישנה תשובה להשגת כל מה שאתה רוצה בחיים. ישנה דרך לשחרר את עצמך מכבלי העבדות הכרוכים בניהול העסקים שלך ולטפל בצרות הקשורות לעלויות גוברות. אחרי הכל, האושר והחיפוש הרוחני שלך תלויים בזה. כאשר אתה יודע איך, אתה יכול לחסן את עצמך נגד דאגות פיננסיות. ואז, אפילו אם אתה ניצב אל מול משבר, אתה יכול להתאושש במהירות.

הקורס 'כלים של סיינטולוגיה לביטחון פיננסי' מקנה לך את העקרונות לשליטה בפיננסים – עבור כל ארגון, בכל גודל או עבור כל אינדיבידואל. על ידי השגת ביטחון, אתה יכול לאחר מכן להקדיש את עצמך למטרות הגבוהות יותר של החיים.

בקורס זה אתה תלמד:

• איך לתכנן את הפיננסים שלך כך שלעולם לא תיכנס לחובות.

• איך להפוך כל הוצאה כספית להשקעה בעתיד שלך.

• אילו צעדים יש לנקוט כדי לבסס דירוג אשראי וכושר פירעון מצוינים ולשמור עליהם.


כאשר מיישמים את האמיתות הבסיסיות שכלולות בקורס זה, הן יכולות להוביל להמשך השגשוג והצמיחה הפיננסית שלך, של משפחתך או של העסק שלך – בין אם הוא גדול או קטן.

סיפורי הצלחה מהקורס:

"אני מבין למה דברים נכשלו בעבר ואני יודע שכשאני אישם את הטכנולוגיה הזו העסק שלי יפרח. אני יכול לנתח את העסק שלי, לראות מה עובד ומה לא ולראות איך לשלוט בו ולגרום לו לגדול. אני מרגיש יותר חזק ויותר בטוח כי יש לי תוכנית. זאת ההגדרה האמיתית של ביטחון." ו.ג'.

"כל התחום של פיננסים היה תמיד מסתורי במידה מסוימת וקשה להבנה. עכשיו זו פשטות מוחלטת וקלה ליישום. זה קורס נהדר." ר.ס.

"לפני הקורס הזה חשבתי שביטחון פיננסי היה נחלתם של אלו שיש להם חברים עשירים מסביבם מהיום שהם נולדו או שהוא הושאר להם בירושה. ביטחון פיננסי אפשרי אם יש לך את הכלים הנכונים ואתה משתמש בהם בעקביות. אני אכן בדרכי להתחיל משהו מוצלח." ס.פ.

"לאחר שעשיתי את הקורס הזה עם אישתי, אנחנו למעשה באותו ראש ויש לנו את הטכנולוגיה להכניס שפיות בפיננסים שלנו בפעם הראשונה אי פעם!". ס.ק

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
עקרונות של סיינטולוגיה לשגשוג כלכלי

השג שפע בכל הדברים.
שלוט בשגשוג הכלכלי שלך

"אדם עשוי לחשוב ששכרו מגיע ממקומות מסתוריים. הוא לא. הוא מגיע מהתפוקה האישית שלו". ל. רון האברד

האם אתה רוצה לחיות חיים מלאים ושמחים ולהיות חופשי? שפע גדול יותר עושה את החיים לפחות מתוחים וליותר מספקים. אבל איך מגיעים למצב כזה? התשובות נמצאות בחוקי טבע בסיסיים והקורס 'עקרונות של סיינטולוגיה לשגשוג כלכלי' נותן לך את הכלים שהופכים שגשוג לאפשרי, מה שמאפשר לך להצליח לאחר מכן כאינדיבידואל. ההישרדות שלך חשובה לך, למשפחתך ולאלו אשר תלויים בך. רכישת היסודות של שגשוג כלכלי ויישומם יעזור לך לעזור ליקיריך.

בקורס זה אתה תלמד:

• איך באמת להבין כסף כך שתוכל סוף סוף להפנות את תשומת לבך לעיסוקים חשובים יותר.

• מהי כלכלה.

• הנושא של "תמורה" ואיך לווסת את מצב הרוח ואת ההצלחה הכלכלית שלך.

• ארבעת הפקטורים שאתה צריך לדעת כדי לנצח.
 
כאשר תבין את היסודות ותשתמש בכלים שתלמד בקורס הזה, תוכל להשיג שליטה מלאה בשגשוג הכלכלי שלך בהווה ובעתיד.

סיפורי הצלחה מהקורס:

"הקורס הזה בהחלט הבהיר כמה בלבולים גדולים על הנושא של כלכלה שהיה אחד מהמחסומים העיקריים שעצרו אותי מלהצליח. פשוט לא הבנתי את זה, ומאחר שלא הבנתי את זה, לא עימתתי את זה. הרגשתי שחייתי כמו עבד לבלבול הזה ועכשיו הבלבול הוסר. זה מאוד משחרר. אני יכול לראות דברים בצורה מאוד ברורה עכשיו, אני מאוד בטוח שאני יכול להשיג את רמת החיים שתמיד רציתי להשיג." א.ק.

"זו כזו הקלה לדעת איך להרחיב את העסק שלי ולהשתמש בכלים ספציפיים. הידיעה שהתפוקה והעבודה האיכותית שלי, בשילוב עם גישה שמחה ושימוש פיקחי במשאבים, יעזרו לי לנצח, שם את התמונה הגדולה יותר בפוקוס. יש לי תוכניות שיכנסו לשימוש עכשיו, כדי לפרוח ולשגשג, לא רק כדי 'להסתדר'." ו.ג'.

##CODE##כל הזכויות שמורות. המרכז לסיינטולוגיה ישראל בע״מ © 2022 (חל״צ). למידע בנוגע לסימנים מסחריים | תנאי שימוש ותקנון האתר 
האתר הבינלאומי של סיינטולוגיה  |  דיאנטיקה |  התאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית  |  שירותי מבוא ללא עלות 
מבחני אישיות | מרכז סיינטולוגיה ודיאנטיקה | שדרות ירושלים 39, תל-אביב-יפו (בניין "אלהמברה") | 03-6270300   צור קשר