המרכז לסיינטולוגיה ישראל - DVDs והקלטות

                                 


                                        יעדי סיינטולוגיה: 
“תרבות ללא אי-שפיות, ללא פושעים וללא מלחמה, שבה בעלי היכולת יכולים לשגשג ולאנשים הגונים יכולות להיות זכויות,
                                        ושבה האדם חופשי לצמוח לעבר פסגות גבוהות יותר. אלו הם יעדי הסיינטולוגיה.” - ל. רון האברד | מייסד סיינטולוגיה

סיינטולוגיה
סמינר יעילות אישית  |  פעילויות בשנת 2018  |  
דף הבית >> ספרים >> DVDs והקלטות
DVDs והקלטות
DVD - איך להשתמש בדיאנטיקה

ההתנסויות המכאיבות מהעבר משפיעות בבירור על התנהגותנו בהווה - אבל באיזו מידה, ולמה? זהו הנושא של דיאנטיקה.

DVD זה עם שני התקליטורים נלווה אל הספר "דיאנטיקה: המדע המודרני של בריאות הנפש" - רב המכר הנקרא ביותר בעולם שנכתב בנוגע ל-mind (שכל) האנושי. סרטים אלה, הלקוחים היישר מתוך דפי הספר, מגלים איך התנסויות שליליות בעברך גורמות ל-mind שלך לסטות מחשיבה ומהתנהגות רציונליות - מבלי שאפילו תדע זאת. בנוסף, סרטים אלה מלמדים אותך את הטכניקה המדוייקת (הנקראת "אודיטינג") בה עליך להשתמש על מנת לאתר את ההתנסויות הללו מן העבר, ולבטל את השפעותיהן השליליות.
שני ה-DVDs מכילים אופציה לסראונד 5.1 או סטריאו, וכוללים אפשרויות של פסקול מקורי עם כתוביות לעברית, או דיבוב עברי מלא לכל אורך הסרט.
 
DVD - סיינטולוגיה: יסודות המחשבה
ל. רון האברד כינה אותו ׳הספר הראשון של סיינטולוגיה׳.לאחר שהנושאים של דיאנטיקה וסיינטולוגיה אוחדו במלואם ועברו קודיפיקציה, הגיע ליטוש היסודות שלהם.לספר זה, שפורסם במקורו כתקציר של סיינטולוגיה לשימוש בתרגומים לשפות אחרות, יש ערך שלא יסולא בפז הן לתלמיד המתחיל והן לתלמיד המתקדם בנושא המיינד, הנפש והחיים.

אדם שמצויד בספר זה לבדו יכול לפתוח פרקטיקה ולבצע שינויים שנראים כנס ברווחה, ביכולת ובאינטליגנציה של אנשים. בספר כלולים מצבי הקיום, שמונה הדינמיקות, משולש ה-ARC , חלקיו של האדם, הניתוח המלא של החיים כמשחק ועוד, לרבות תהליכים מדויקים ליישום אישי של עקרונות אלה בהעברת תהליכים. כאן, אם כן, בספר אחד, נמצאת נקודת הפתיחה להביא את סיינטולוגיה לאנשים בכל מקום.

 
DVD - מבוא לסיינטולוגיה
מהי סיינטולוגיה? מהו היישום המעשי של סיינטולוגיה לאדם הממוצע ברחוב? איך סיינטולוגיה יכולה לעזור לאנשים להתגבר על בעיותיהם? למה האדם נמצא על הפלנטה הזו ומהי מטרתו כאן?

אלה השאלות שנשאלות על-ידי מיליוני אנשים, ובראיון המצולם הנדיר הזה, ל. רון האברד סיפק את התשובות: מה הניע את החיפוש שלו לעזור למין האנושי, התגליות שעליהן הוא עמל ושמספקות את התשובות שחיפשו אחריהן זמן כה רב לחידות המיינד והחיים, ואיך הוא יצר נתיב להשגת מצבים חדשים של הוויה ואושר – מוגש לך כפי שמר האברד עצמו הסביר זאת לעולם.

פגוש את האדם שייסד דת חדשה בעידן האטום, דת שכיום מקיפה את הגלובוס, דת שמשנה את פני כדור הארץ, דת שבה המדע והדת סוף סוף נפגשים, וכן...דת שהיתה יכולה להיקרא רק סיינטולוגיה.
 
DVD - הדרך אל האושר
כל מה שעליך לעשות הוא לדאוג לכך ש-'הדרך אל האושר' תמשיך להיות מופצת בחברה. כמו שמן עדין המתפשט על ים סוער, כך השלווה תתפשט למרחק יותר ויותר גדול. – ל. רון האברד

'הדרך אל האושר', מדריך הגיוני לחיים טובים יותר, מורכב מ-21 כללי התנהגות אוניברסליים שמתאימים לכל אחד ללא קשר לגזע, לתרבות או לאמונה. כשהאדם פועל לפי העקרונות האלה ועוזר לאחרים לעשות כך, זה יכול לשפר את האושר וההישרדות שלו.

ועכשיו לראשונה, 'הדרך אל האושר' קורם עור וגידים, באופן מלא ושלם, כסרט. יחד עם הטקסט המלא של 'הדרך אל האושר', החוברת הנלווית מכילה מילון מונחים של מילים וביטויים שיכול להיות שאינם מוכרים.

חלוק את 'הדרך אל האושר' עם משפחתך, חבריך ועמיתיך, וכך תשפר גם את החיים שלך וגם את החיים שלהם.
 
DVD - ספר-העזר של סיינטולוגיה

ספר העזר של סיינטולוגיה הוא ספר המכיל 19 פרקים שכל אחד מהם נותן כלים מעשיים ובסיסיים לשיפור החיים במגוון רחב מאוד של תחומים.

ספר העזר של סיינטולוגיה (Scientology Handbook) הוא ספר המבוסס על עבודותיו של ל. רון האברד - והוא התמצית של הכלים המעשיים והבסיסיים ביותר בסיינטולוגיה.

כעת הספר הועבר לפורמט של DVD - וכל אחד ואחד מהפרקים מוצג כסרט וידיאו מרתק - הממחיש ומדגים את הנושא בצורה בהירה ביותר וקלה לשימוש. באמצעות הסרט הזה יכול כל אחד ללמוד בקלות את העקרונות הבסיסיים של סיינטולוגיה - ליישום מיידי.
 
DVD - בעיות העבודה

הנה האמצעים להשגת יכולת חדשה וביטחון יציב במקום העבודה: הספר המוסרט 'בעיות העבודה', שמבוסס ישירות על הטקסט מאת ל. רון האברד, וזמין כעת על גבי DVD.

החיים הם שבע-עשיריות עבודה, עשירית אחת משפחה, עשירית אחת פוליטיקה ועשירית אחת מנוחה. לפניך סיינטולוגיה שמיושמת על אותן שבע-עשיריות מכריעות של הקיום.

'בעיות העבודה' מכיל את העקרונות והחוקים הראשיים שחלים על כל פעילות ועל כל בעיה בעבודה. משום שאלה הן התגליות אשר חושפות את לב ליבן של הבעיות האלה ומסבירות את המארג של החיים עצמם.
 

##CODE##כל הזכויות שמורות. המרכז לסיינטולוגיה ישראל בע״מ © 2022 (חל״צ). למידע בנוגע לסימנים מסחריים | תנאי שימוש ותקנון האתר 
האתר הבינלאומי של סיינטולוגיה  |  דיאנטיקה |  התאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית  |  שירותי מבוא ללא עלות 
מבחני אישיות | מרכז סיינטולוגיה ודיאנטיקה | שדרות ירושלים 39, תל-אביב-יפו (בניין "אלהמברה") | 03-6270300   צור קשר