המרכז לסיינטולוגיה ישראל - מרכז טיהור רעלים חדש

                                 


                                        יעדי סיינטולוגיה: 
“תרבות ללא אי-שפיות, ללא פושעים וללא מלחמה, שבה בעלי היכולת יכולים לשגשג ולאנשים הגונים יכולות להיות זכויות,
                                        ושבה האדם חופשי לצמוח לעבר פסגות גבוהות יותר. אלו הם יעדי הסיינטולוגיה.” - ל. רון האברד | מייסד סיינטולוגיה

סיינטולוגיה
סמינר יעילות אישית  |  פעילויות בשנת 2018  |  
מרכז טיהור רעלים חדש

התאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית מקימה במפרץ מקסיקו מרכז טיהור מרעלים לנפגעי אסון הנפט
 
ב-22 באפריל 2010, התפוצצה מכלית נפט בבעלותה של חברת British Petroleum, כשהיא פולטת יותר ממיליארד ליטר של נפט גולמי אל תוך מימי מפרץ מקסיקו. זוהי כמות נפט השווה ל-450 בריכות שחייה אולימפיות! הייתה זו דליפת הנפט הימית הגדולה ביותר בהיסטוריה – דליפה המכסה שטח של יותר מ-73,000 קילומטרים רבועיים – וגורמת לנזק סביבתי שלא היה כדוגמתו.
 
על מנת "לטפל" בנפט שדלף, הוזרמו אל מימי המפרץ יותר מ-6.8 מיליון ליטרים של חומר כימי שמפרק נפט. החומר הכימי המפרק אינו מקטין את כמות הנפט, אלא רק משנה את צורתו והרכבו כך שהוא נמס במים. התוצאה הייתה שבמקום לצוף על פני שטח עצום, הנפט התפזר הן בתוך המים עצמם והן על קרקעית האוקיינוס.
 
חלק מהחומרים הכימיים בהם נעשה שימוש במפרץ מקסיקו הם חומרים רעילים שגרמו ועדיין גורמים בעיות בריאותיות קשות לחברים בצוותי ההצלה והניקיון ולאנשים נוספים באזור. הסימפטומים כוללים כאבי-ראש, בעיות נשימה, דימום פנימי, התקפים שונים ועיוורון חלקי. ההערכה היא שכ-10,000 איש נחשפו לחומרים הכימיים הרעילים.
 
בנסיבות אלה אישרה קרן הנאמנות האמריקאית של התאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית מענק כספי מיוחד כדי לממן את הקמתו של פרויקט ניסיוני לטיהור רעלים בלואיזיאנה: פרוייקט טיהור רעלים בחוף המפרץ (The Gulf Coast Detoxification Project). הפרוייקט ינוהל על-ידי האקדמיה הבינלאומית של מומחים לטיהור רעלים (International Academy of Detoxification Specialists) – גוף ללא מטרות רווח המנוהל על-ידי ABLE הבינלאומי.
 
כחלק מהפרויקט יוקם מתקן שבו ניתן יהיה לספק שירותים רפואיים לטיהור רעלים ללא תשלום לאלה אשר הושפעו מהאסון. במהלך השלב הראשון של הפרויקט יעברו מאה חברים בצוותי ההצלה והניקיון, דייגים ואזרחים את תוכנית טיהור הרעלים המלאה של ל. רון האברד.
 
הפרוייקט החיוני הזה מתאפשר הודות לתמיכת התאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית (IAS – International Association of Scientologists).
 
התקדם למעמד הבא שלך ב-IAS !
 
לפרטים נוספים או לתרומה, אנא מלא את הפרטים הבאים:


 
 תודה רבה!


לחץ כאן לקבלת פרטים נוספים על תהליך הפיוריף - ניקוי רעלים.

##CODE##כל הזכויות שמורות. המרכז לסיינטולוגיה ישראל בע״מ © 2022 (חל״צ). למידע בנוגע לסימנים מסחריים | תנאי שימוש ותקנון האתר 
האתר הבינלאומי של סיינטולוגיה  |  דיאנטיקה |  התאחדות הסיינטולוגים הבינלאומית  |  שירותי מבוא ללא עלות 
מבחני אישיות | מרכז סיינטולוגיה ודיאנטיקה | שדרות ירושלים 39, תל-אביב-יפו (בניין "אלהמברה") | 03-6270300   צור קשר